Dřevěné ozdoby - drobná dřevovýroba
 0 ,- Kč                 KOŠÍK - OBJEDNÁVKA 

     OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Platební podmínky

1. Dobírkou - zboží a případné poplatky uhradíte při dodání.
2. Převodem na účet - zboží a případné poplatky uhradíte převodem na účet.

Cena zakoupeného zboží

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Poštovné a balné je stanoveno na 129,-Kč

Ke každé zásilce bude přiložen daňový doklad.

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Při reklamaci se Vám budeme snažit vyjít vstříc a záležitost neprodleně řešit. K rychlému a úspěšnému vyřízení reklamací dodržujte, prosíme, následující podmínky:

V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je vadné, nefunkční či poškozené, oznamte nám zjištěné vady co nejdříve emailem na adresu info@drevene-ozdoby.cz nebo telefonicky.

Reklamace musí obsahovat podrobný popis zjištěných závad. Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do 3 pracovních dnů a vyrozumí kupujícího elektronickou poštou, pokud se s kupujícím nedohodne jinak. Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě.

Zboží, které reklamujete, je nutné vrátit doporučeně na adresu prodejce. Zboží musí být v původním obalu včetně dokladu o zakoupení.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Záruční lhůta se nevztahuje na vady vzniklé neodborným či nešetrným zacházením. Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce.

Vyřizování reklamací podléhá ustanovením následujících právních norem:
  • Zákon 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele
  • Občanský zákoník Část osmá, Hlava druhá, Oddíl čtvrtý - Zvláštní ustanovení o prodeji zboží v obchodě.

Nákupem v internetovém obchodě WWW.DREVENE-OZDOBY.CZ nepodstupujete vůbec žádné riziko. V souladu se zákonem č. 367/2000 máte možnost do 14 dnů od obdržení zboží jej bez udání důvodu vrátit. Peníze vám budou neprodleně zaslány zpět. K uplatnění nároku na vrácení peněz dodržujte, prosíme, následující podmínky:
  • vrácené zboží musí být v původním obalu, nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené.
  • nakupující zašle zboží běžnou balíkovou poštou na vlastní náklady na adresu prodejce. Zboží nesmí být zasláno na dobírku.
  • do zásilky s vráceným zbožím vložte, prosíme, kopii útržku z dobírkové nebo balíkové složenky.
Ochrana osobních dat

Provozovatel internetového obchodu WWW.DREVENE-OZDOBY.CZ poskytuje své služby plně v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Prohlašujeme a zavazujeme se k tomu, že osobní údaje, které nám poskytnete, budou použity pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu a že je neposkytneme žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením Vaší objednávky.

Nakupující využíváním služeb našeho obchodu dává souhlas ke shromaždování osobních údajů. Nakupující má právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze.

Jak nakupovat


Doporučujeme:

Skládačky listů - minilisty

Magnetky - přívěsky


Gravírování a řezání laserem !


Dřevěné ozdoby    O stromech    Kontakty    Produkty    Jak nakupovat    Obchodní podmínky

2011-2024 © www.drevene-ozdoby.cz - Server dodržuje předpisy o ochraně osobních údajů - Webdesign www.dufek-grafika.cz. Programming Saxtron Software - All rights reserved.
Partneři webu: Veselské služby | Sluníčko bazar | Venkovní schody | Půjčovna kajaků | Schody Morava | www.treeforeurope.com |